Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

2 Ocak 2010 Cumartesi

İngiltere'de yılın 11'i

İngiliz FourFourTwo Dergisi, İngiltere'de yılın 11'ini seçmiş ve böylesine güzel bir grafikle haber olarak sunmuş...Fotoğrafı üstüne tıklayarak orjinal boyutunda görüntüleyebilirsiniz.
Yılın 11'i gibi serilerden genelde uzak duran bir blog olmamıza rağmen, bu güzel grafik için koymaya gereksinim duydum bunu.Kadroların isimlere ve 3-5 maça göre belirlendiği ülkemiz böylesine kadrolar da hazırlar umarız bir gün.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.