Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

30 Ocak 2010 Cumartesi

İstenmeyen adam

Geçtiğimiz sezon bir kupa maçında oyundan alınmasının ardından formasını yere fırlatıp direkman soyunma odasının yolunu tutmuş ve sonunu hazırlamıştı Kezman.
Hem taraftarlar hem de klüp ve yönneticileri ciddi tepkiler vermişler ve transfer listesinin gönderilecekler bölümünde ilk sıraya konmuştu.
Ne var ki ara transfer döneminde kendisine klüp arayan ve ''mutlaka bulurum'' düşüncesiyle devre arası kampına da katılmayan Kezman kendisine bir klüp de bulamamış.
Paris Saint German çalıştırcısı Paul Le Guen bu gelişme üzerine açıkta kalan Kezman'a, B takımıyla antremanlara çıkması koşuluyla sezon sonuna kadar klüpten yararlanması kapısını açmış.
Velhasıl, koskoca Kezman istenmeyen adam haline geldi.Sezon sonunda da klüp bulamazsa futbolu bırakması sürpriz olmayacaktır.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.