Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

9 Ocak 2010 Cumartesi

Kadraj#6

Bu fotoğrafa rastladığım anda bunu mutlaka blogda paylaşmalıyım demiştim.Zamanı geldi ki zaten yeni bir fotoğraf.Fotoğrafı üzerine tıklayarak orjinal boyutunda görüntülemenizi öneririm zira fotoğrafta görünen küçük Stoke City taraftarının suratındaki ifadeyi ve anlamı yakından görmeniz gerek.
Fotoğraf geçtiğimiz hafta sonu hava koşulları nedeniyle oynanamayan Stoke City-Fulham maçından.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.