Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

14 Ocak 2010 Perşembe

SHAQ'a değil, gerçek!

Haftalardır ünlü golfçu Tiger Woods'un yasak aşk skandallarını manşetlerine taşıyan ABD medyası, bu kez de NBA'in süper yıldızı Shaquille O'Neal'ın yasak ilişkilerini gündeme getirdi.
ABD basını, bu sene basketbolu bırakacağını açıklayan 37 yaşındaki Shaq'in son 18 aydır iki metresle ilişkide olduğunu ortaya çıkardı. Ayrılmak üzere olduğu eşi Shaunie ile ilişkisi devam ederken ilk olarak Vanessa Lopez adlı modelle yasak ilişkiye başlayan Shaq, son bombasını İsveçli bir güzel ile patlatmış.
Shaq, 2001 yılında da Los Angeles radyosuna verdiği bir röportajda, "Beraber olduğunuz ünlü bir kadın var mı?" sorusuna Cindy Crawford cevabını vermişti. Bu açıklamanın ardından Cindy Crawford çok öfkelenmiş, ancak ailesinin parçalanmasını önleyememişti.

1 yorum:

basketçi dedi ki...

http://naumoski7.blogspot.com/2010/01/tanjevic-istifa-kampanyas.html
TANJEVİC İSTİFA KAMPANYASI BAŞLATALIM
AYRINTILAR LİNKDE.

15 Ocak 2010 08:47

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.