Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

20 Ocak 2010 Çarşamba

Süper Lig'e KKTC'den Takım Fikri

Futbol liglerimiz adına yepyeni bir fikir getirsek mi diye düşünmüyoruz hep ama, birdenk dank etti bir haber görünce.
Hentbol Federasyonu Tarık Cengiz ile KKTC Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Mustafa Toprakçı, Adana'da, iki ülke federasyonlarının işbirliğini içeren bir protokol imzaladı. Protokole göre, 2010-2011 sezonunda KKTC'den bir takım, Türkiye Hentbol Süper Ligi'nde mücadele edecek.
Bu futbol liglerimizde de uygulanamaz mı?
Fikirleri alalım!Gerekirse bu yönde bir öneriyi federasyona iletiriz.

1 yorum:

Emoonn dedi ki...

benim de düşündüğüm bir fikirdi.ama kafayı yormak gerekiyor.kktc futbol takımlarının fifa üyesi ülkelerin takımlarıyla maç yapması yasak normalde.ama oyuncular tc vatandaşı olarak gösterilse nasıl olur bilemem.ayrıca fifanın kıbrıs yerleşimli bir takımın türkiye liglerinde oynamasına sıcak bakacağını hiç sanmıyorum.gerçekleşse çok güzel olur.

21 Ocak 2010 00:50

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.