Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

9 Ocak 2010 Cumartesi

Togo'nun kalecisi hayatını kaybetti

Afrika Kupası'nın düzenleneceği Angola'dan üzücü haberler gelmeye devam ediyor! Angola sınırında silahlı saldırıya uğrayan Togo Milli Takımı'nın yedek kalecisi Obilale Kodjovi yaşamını yitirdi. Bu gelişme üzerine Togo milli takımı turnuvadan çekilme kararı aldı.
Daha önce saldırıda ağır yaralandığı açıklanan 25 yaşındaki kalecinin hayatını kaybetmesiyle birlikte saldırı sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 4'e yükselmiş oldu.
Kariyeri boyunca Togo Milli Takımı kalesini 5 kez koruyan Obilale Kodjovi, Fransa Amatör Lig ekiplerinden GSI Pondivy forması giyiyordu.

1 yorum:

mustafa taha dedi ki...

son gelen haberler Kodjovi'nin olmedigi, bilincinin acildigi ve johannesburg'da bir ameliyat daha gecirecegi yonunde...

9 Ocak 2010 12:25

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.