Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

24 Ocak 2010 Pazar

West Ham; United mı Olympic mi?

West Ham'in kontrolünü geçen hafta ele alan yeni patronlar David Sullivan ve David Gold'un, Upton Park'tan ayrılıp, Olimpik stadın yanına taşınma önerileri, başkan yardımcısı Karren Brady'den de destek bulmuş.
Brady, The Sun gazetesindeki köşesinde, ''Londra 2012 stadına taşınırsa, kulübün isminin 'West Ham Olympic' şeklinde değiştirilebileceği önerisi hoşuma gitti'' ifadelerini kullanmış.
Türkiye'de herhangi bir klübün ismi değiştiğinde taraftarın tepkisini düşünüyorum da, biz mi bazı değerlere çok bağlıyız yoksa onlar mı değil kararsız kalıyorum.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.