Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

24 Ocak 2010 Pazar

Yine sporcu, yine trafik kazası

Bu sıralar nedense sporcuların trafik kazası olaylarını sıkça işitir olduk.Hepsi bir anda mı başladı, üst üste geldi yoksa hep vardı da bu kadar gündeme mi gelmiyordu bilinmez.
Haber aslında dünden kalma ama pek bir yerde rastlamadığımdan dolayı ekliyorum.Hem acil şifalar da dilemiş oluruz buradan.
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi takımlarından Ceyhan Belediyesi sporcusu Seda Tekindağ, arkadaşı Veysel Hakkı Bindebir'in (27) kullandığı 34 UHB 22 plakalı özel otomobille Adana'dan Ceyhan ilçesindeki antrenmana yetişmek üzere yola çıkmış, otomobil Yılankale mevkisinde iddiaya göre aşırı hız nedeniyle orta refüje çarparak, devrilmiş.Sporcu komada ve hayati tehlikeyi henüz atlatamamış.
Seda Tekindağ daha önce bir dönem Beşiktaş Bayan Basketbol takımının da formasını giymişti.

Kendisine blog ve okuyucularımız, takipçilerimiz adına acil şifalar diliyor, bir an önce iyileşerek spor ve basketbol hayatına geri dönmesini umuyoruz.
Sporcuların karıştığı trafik kazalarının sıkça gündeme geldiği bu zamanlarda federasyon veya klüpler de bazı önlemler almalı. Korunaklı bir biçimde servisle mi evlerden alınırlar bilinmez ama, sıkça duymaya başladık, biz rahatsız oluyor ve üzülüyoruz.Onlardan da aynı duyarlılığı beklemek yanlış olmaz herhalde.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.