Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

27 Ocak 2010 Çarşamba

Yıldıray resmen Blackburn'de!

Almanya'nın Stuttgart takımında forma giyen ve sakatlıkları yüzünden bir türlü tam bir form grafiği tutturamayan Yıldıray, sezon sonuna kadar Blackburn Rovers ile kiralık olarak anlaşmaya vardı.
Transferin haberi hem Blackburn hem de Stuttgart klüplerinin resmi web sitelerinde de yayınlandı.
Blackburn düşme hattının 4 puan üstünde, 12.sırada yer alıyor.Sıralamada kendisine böyle bir yerde yer bulan bir klüp devre arasında bir futbolcu alıyorsa ve hele bir İngiliz klübü ise bu transferin takımı kurtarma amaçlı olduğu düşünülebilir.E Yıldıray da kurtarıcı mı oluyor ne oluyor:)
Hep aklımda olan bir soru vardı. Yabancılar ülkemize transfer olurken devamlı aynı ülkeden olan diğer futbolcuların onunla konuştuğu,ikna ettiği yazılırdı.Ama hiç bu yönde bir vatandaşımızın haberini duyamazdık.
Bu sefer de ilk defa bir Türk'ün,Tugay'ın desteğiyle kadroya katıldığını duydum bir futbolcunun.Daha doğrusu klüp sitesi öyle yazmış.Demekki mesele saygınlıkmış.
Hayırlı olsun, başarı dileklerimizi gönderiyoruz kendisine.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.