Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

20 Şubat 2010 Cumartesi

Artık resmen çürük!

Bayındırlık ve İskan Ankara İl Müdürlüğü, gözlemlerini rapora dönüştürerek, Ankara Valiliği’ne gönderdi. Raporda, tüm yapının strüktür sisteminde çatlak, kırık, çökme var denmiş.
Türkiye’nin gündemine AKŞAM Gazetesi aracılığıyla taşınan ve çökme ile karşı karşıya olan Ankara 19 Mayıs Stadı ile ilgili tartışmalara, yayınlanan bu rapor ile de böylece son nokta kondu. Ankara Valiliği, konuyla ilgili raporu açıkladı: “Stat açık bir tehlike oluşturuyor.”
“Taşıyıcı sistemi olumsuz etkileyecek durumun var olduğu ve taşıyıcı sistemin kendisinde yıpranma, bozulma, çürüme gibi sorunların bulunduğu” gibi ifadelerin de yer aldığı raporda, tüm bu uyarılara rağmen o tarihten sonra Ankaragücü'nün 5, Gençlerbirliği'nin ise 4 maçını bu stadyumda oynadığı da belirtiliyor.
Skandal mı dersiniz, bizce öyle...

1 yorum:

Balut Power dedi ki...

Hi! It's a fantastic great blog.Incredible blog design.Very successfuly.

Please visited by site...

visit mine

click here for;

http://www.balut-power.se

Thanks

Balut Power from Sweden

20 Şubat 2010 12:55

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.