Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

2 Şubat 2010 Salı

Bir talip daha; George Hagi

Hiddink mi?, Yılmaz Vural mı?, Abdullah Avcı mı, Trapattoni mi? derken milli takımın başına geçmek için kapısının açık olduğunu belirtenler kervanına Hagi de eklendi.
Sahibi olduğu Academia Da Fotbal adındaki futbol okulu ile Antalya'ya kamp yapmaya gelen Hagi, ayak üstü yaptığı açıklamalarda ''Türk Milli Takımı'ndan teklif gelirse çok mutlu olurum, bu benim için çok güzel bir olay olur'' demiş.
Ayrıca, yetiştirdiği oyunculardan herhangi bir liste istenirse Türk takımlarına ve Türkiye ligi'ne bu konuda kolaylık sağlayabileceğini de söyleyen Hagi bir anlamda ülkemize dönüş sinyalleri veriyor olmuş.Tabii ki bu bir talep, gerçek olur mu bilinmez Hagi açısından.
Ama bir gerçek var ki, diğer takımlar hazırlık maçlarına başlamışken bizim milli takımımızın şu an bir antrenörü dahi yok ve şekillendirilmesi gereken sistem için çok geç kalındı.
Bu anlamda ya Türk, ya da Türk futbolunu tanıyan bir ismin gelmesi mantıklı olan seçenek ise bu isimler arasında seçim yapma konusunda federasyon Hagi ismi üstünde de durabilir bu demeçlerden sonra.
Beklemedeyiz bakalım, yine, yeni, yeniden.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.