Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

14 Şubat 2010 Pazar

Kadraj#9

Malum, kadraj bölümümüzde belirli belirsiz zaman aralıklarıyla ilginç spor(ağırlıklı olarak futbol) fotoğraflarını paylaşıyoruz. Bu fotoğrafa rastladığımda, bu bölümde yer alması için blog araçları klasörüme kaydetmiştim hemen.Artık zamanı gelmiş, bunun farkına vardım.
Söylemeye gerek yok ama yine de resimdeki futbolcunun Kuyt, dişlerininse aldığı milyondolarlara rağmen fırçalanmamaktan sapsarı olduğunu söylemek lazım.
Yüzündeki ifade mi, sormayın. Bizim ülkemizde kendisini oynadığı takımı taraftarı gibi gösteren futbolcuların çoğu dahi bu kadar odaklamıyor kendini demekki ki böylesine sevinci çoğunda göremiyoruz.
Neyse, nice gollere Kuyt. Bize de malzeme çıkmış olur hani.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.