Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

5 Şubat 2010 Cuma

Robben'in içlikleri, Almanlara dert oldu

Almanya Arjen Robben'in donunu tartışıyor desek yeridir.
Bundesliga'nın dünyaca ünlü ekibi Bayern Münih'te forma giyen Hollandalı yıldızın, maçlarda içine giydiği içlikler Almanya'da tartışma yaratmış. Robben'in giydiği gri renkli içliklerin lig kurallarına uygun olup olmadığıyla ilgili farklı görüşler ortaya atılırken; konuyla ilgili bir açıklama da Bayern Münih Sportif Direktörü Christian Nerlinger'den geldi. Nerlinger, konuya esprili bir yaklaşımda bulunarak, "Ya Robben'in içliklerini boyayacağız ya da kırmızı renklisini bulacağız" demiş.
Giydiği içliklerin görüntü kirliliğine yol açtığını kabul eden Arjen Robben ise kendisini savunarak, "Isınmak için bu içlikleri giymek zorundayım" ifadesini kullanmış.
Yahu kendimi tutamıyorum çoğu zaman şu soruyu soruyorum ''işi gücü yok mu bu adamların?''

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.