Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

7 Şubat 2010 Pazar

UYGUN adım Bank Asya

Bursa Nilüferspor'a gidişine kimsenin anlam veremediği Bülent Uygun dinlenmece günlerine son vermiş.
Mersin İdmanyurdu'nun başkanı Ali Kahramanlı, teknik heyet boşluklarını sportif direktörlüğe Bülent Uygun'u, teknik direktörlüğe ise Ergün Penbe'yi getirerek doldurduklarını açıklamış.
Kahramanlı, Uygun ve Penbe ile her konuda anlaştıklarını belirterek, "Uygun ve Penbe, pazar günü deplasmanda oynayacağımız Giresunspor maçını izleyecek. Pazartesi günü de Mersin'de resmi sözleşmeye imza atacak" demiş.
Hayırlı olsun Mersinliler'e,Mersin'e.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.