Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

12 Şubat 2010 Cuma

Yarı ithal hoca öğütme makinası

Milli atlet Elvan Abeylegesse yine antrenörü ile anlaşamadı ve bir hocasına daha yol verdi!
Daha önce Anatoly Bychkov ve Ertan Hatipoğlu ile anlaşamayarak yolunu ayıran Elvan Abeylegesse, şu andaki hocası Ukraynalı Mykola Koledyeyev ile fazla sakatlanması, kendisine pozitif enerji verememesi ve sistemini beğenmemesi nedeniyle çalışmama kararı aldı. Etiyopya'da olan Elvan'ın anlaşamadığı Koledyeyev, 800 metre Dünya Gençler ikincisi olan Merve Aydın'ın da antrenörlüğünü yapıyordu. Aydın da sakatlığı nedeniyle uzun süre pistlerden uzak kalmıştı. Elvan'ın güven duymadığı antrenör Mykola Koledyeyev'i Atletizm Federasyonu bırakmadı. Ukraynalı antrenör 800-1500, üç bin metre engelli ve maraton olmak üzere 3 grubun başına getirildi.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.