Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

14 Mart 2010 Pazar

Beşiktaşlı bayanlardan depremzedelere destek

Talihsiz bir depremle gündeme gelen Elazığ'a giderek depremzede vatandaşlarımızla ilgilenen BJK Kadın, Aile ve Çocuk İstişare Heyeti, depremden en fazla etkilenen köyleri ziyaret ederek yapılması planlanan okul için protokol imzalamış. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in eşi Revna Demirören'in başkanlığında, üyeler Eren Adanalı, Hülya Koçyiğit, Aslı Ekşioğlu ve Begüm Yücel'le birlikte siyah-beyazlı kulübün Elazığlı yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın'ın da yer aldığı gezide heyet, depremden en çok etkilenen köyleri ziyaret etmiş.. Depremde en büyük zararı gören Okçular Köyü'ne giden siyah-beyazlı heyet, taziye çadırını ziyaret ederek, depremde hayatını kaybedenler için dualar edip ve daha sonra getirilen malzemeler ile kıyafetleri dağıtmış. Ayrıca, depremde ölen annesi ve kardeşini evlerinin enkazında aradığı görüntüleriyle ekranlara yansıyan Keko Çiçek ve arkadaşlarıyla da yakından ilgilenen siyah-beyazlı heyettekiler, çocuklara Beşiktaş ürünleri hediye etmişler.
OKUL İÇİN PROTO
KOL İMZALANDI
Hafta içi yapılan toplantıda, Elazığ'da hasar gören bir okulu yeniden yaptırma kararı alan BJK Kadın, Aile ve Çocuk İstişare Heyeti adına Revna Demirören ile Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş, medya mensupları önünde konuyla ilgili protokol imzalamış. Depremzede vatandaşlara yardım ellerini uzatmak ve bir okul yaptırmak için Elazığ'a geldiklerini belirten Revna Demirören, ''Beşiktaş Kulübü çatısı altında oluşturduğumuz BJK Kadın, Aile ve Çocuk İstişare Heyeti olarak buraya okul yaptırmak için geldik. Beşiktaş çok büyük bir camia ve çok büyük kitleleri temsil ediyor. Beşiktaş'ın sosyal sorumluluk projesi ile yardıma muhtaç vatandaşlarımızın yanında olmasını sağlayacağız. Çocuklarımızın sağlıklı şartlarda eğitim almaları için 300 öğrencilik bir okul yaptıracağız. Bu okulun hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca depremle birlikte büyük bir darbe alan Elazığımız'ın başı sağolsun'' ifadelerini kullanmış.
Güzel hareketler bunlar, sorumluluk sahibi bu bayanları tebrik etmekten başka bşr şey yapmak mümkün mü, yardım dışında?

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.