Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

21 Mart 2010 Pazar

Galatasaraylı Keko

Trabzonspor ile oynayacağı Süper Lig maçı için dün Trabzon'a giden Galatasaray kafilesinin çok özel bir konuğu vardı.Tüm Türkiye'yi hüzne boğan Elazığ depreminin simgesi haline gelen küçük Keko, Galatasaray kulubünün daveti üzerine Galatasaray kafilesi ile Trabzon'a gitti. Galatasaray kaptanı Arda Turan'ın formasını giyen Keko Çiçek, havalimanında ve uçakta futbolcu ağabeyleri ile sohbet etti ve bol bol şakalaştı. Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile sohbet eden küçük Keko, en büyük hayallerinden birinin gerçekleştiğini ifade etti.

Not: Galatasaray camiasına ve Arda'ya helal olsun, küçücük bir yüreğin kaldıramayacağı acıyı bir nebze de olsa hafifletebildiler.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.