Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

10 Mart 2010 Çarşamba

Kocaelispor'da grev zamanı

Bank Asya 1. Lig'de 13 puanla son sırada yer alan ve ligden düşmemek için mücadele veren Kocaelispor'da, kulüp başkanı Muammer Çelik, tüm çağrılarına rağmen kulübe yeterince destek verilmemesini açlık greviyle protesto edeceğini bildirmiş.
Kocaelispor'un içinde bulunduğu duruma ''kent dinamiklerinin'' maddi ve manevi olarak duyarsız kaldığını ifade eden Çelik, bu durumu protesto etmek ve sesini duyurabilmek için önümüzdeki hafta Sabri Yalım Parkı'nda kuracağı çadırda bireysel olarak açlık grevine başlayacağını belirtti. Çelik, açlık greviyle Kocaelispor'un sorunlarına duyarsız kalan herkesi protesto edeceğini kaydetmiş.
Kocaelispor taraftarları da katılır umarız bu haklı eyleme.
Bir sanayi şehri olan Kocaeli, takımına sahip çıkamayacak kadar aciz olamaz.

1 yorum:

Sezer YILDIZ dedi ki...

Bir şehir kültürüdür futbol. Kocaeli ise bu kültürün bir parçası.
Üzülüyoruz her ne kadar sevdalar farklı olsada,böyle olmamalı diyoruz.

Böyle nice yürekten sevgi ile bağlı başkanlar lazım Türk futboluna.
Karşıyakası,Kocaelisi,Göztepesi,Sakaryası gelmeli.

İşte o zaman Süper Lig diyebiliriz!

20 Mart 2010 06:06

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.