Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

31 Mart 2010 Çarşamba

Mosturoğlu der ki; Hazard

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, önceki gün Okan Üniversitesi’nde katıldığı bir panelde öğrencilerin transfer sorularını geçiştirirken bir hayli zorlanmış.

Gelecek yıl yıldız bir oyuncu alacaklarını söylemekle yetinen ancak toplantı sonrası bazı Fenerbahçeli öğrenciler tarafından ablukaya alınan Mosturoğlu, tüm ısrarlara rağmen isim vermemiş ama asansör beklerken öğrencilerin baskısı karşısında sıkışan Mosturoğlu, ricaları kıramayıp oyuncuyu Fransa’dan alacaklarını açıklamış. Sarı-lacivertli kulübün uzun bir süredir Lille’de top koşturan 19 yaşındaki genç yıldız Eden Hazard ile ilgilendiği, Mosturoğlu’nun işaret ettiği ismin bu olabileceği öğrenilmiş.

1 yorum:

aks111 dedi ki...

Çok büyük hedef olmuş bu.Olursa Türkiye için çok iyi bi hamle olur gerçekten.Bi sakatlık geçirmezsede sonradan mutlaka satılabilcek bi adam.Ama tabi çok büyük takımlar peşinde bide o var.

31 Mart 2010 02:54

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.