Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

30 Mart 2010 Salı

Şampiyonluk Anketimizin Galibi

Resimde de görüyorsunuz. 1 hafta süren oylama sonucunda anketimizden Bursaspor galip ayrıldı.
Bursaspor'u; sırasıyla Beşiktaş, Galatasaray ve son olarak Fenerbahçe izledi.
Dostluk kazansın diyen 1 duyarlı arkadaşımızın da varlığını göz ardı etmemek gerek. Anketimize olan ilginin az oluşu da bloga olan ilginin son zamanlarda azalışına bağlı diye düşünüyoruz, düzeltmeye çalışacağız kuşkusuz.
Bu arada, Bursaspor üzerinden haber paylaşımlarımız başarıya endeksli olarak medya açısından arttığı için bizde de artıyor.Bu yazacağıma yine mi Bursa demeyin.

Hazır kim şampiyon olur meselesini konuşurken, Alex'in maç sonrsı yaptığı ''Bursaspor dikiz aynasına her baktığında bizim arkasında olduğumuzu, arkadan hızlı bir şekilde geldiğimizi görecek, nefesimizi ensesinde hissedecek'' açıklamasına da Bursalı arkadaşlarımız güzel ve neşeli bir cevap verecekler, veriyorlar.O da şu;

Bursa taraftarı yaratıcı vesselam,nasıl da uyarlamışlar hemen Çiçek Abbas'ı tribüne.. Bu şekilde bir pankart da Antalya maçında açacaklar deniyor.Düşünüyorum da Anadolu'dan biri şampiyon çıkacaksa bu kime hangi taraftara yakışır diye Bursa ve Eskişehir geliyor aklıma(ligde olmayanları saymıyorum Göztepe ve Adana takımları gibi...). Ama doğru kurgulanmış takımlar bazından baktığımda gerçekten Bursa..evet Bursa. Başarılar Bursa.

Not: tarafsızlığımı yitirmemeye çalışıyorum. Yoksa bir Bursasporlu olduğumu söylemekten kaçınacak değilim...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.