Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

24 Mart 2010 Çarşamba

Terry ve Tuncay

''Ne alaka ? '' demekte haklısınız. İlk gördüğümde bende böyle dedim. Ama İngiliz basını kurmuş bir bağlantı. O da şu;
Tıpkı Terry ve takım arkadaşı Wayne Bridge arasında yaşanan aşk meseleleri gibi bir meselenin de Tuncay ile eski takım arkadaşı Downing arasında yaşandığı söyleniyor.
İngiltere Premier Lig takımlarından Stoke City'de forma giyen milli sporcunun menajeri Hakan Özlü, yaptığı açıklamada, Tuncay'ın Middlesbrough'ta beraber forma giydiği eski takım arkadaşı Aliadiere'nin eşi Leilani Dowding ile birlikte olduğunu yönelik gazetelerde yer alan haberlere karşılık, haklarını hukuki yönden arayacaklarını söylemiş. Avukatlara gerekli talimatların verildiğini ifade eden Özlü, "Bu haberlerle Tuncay Şanlı yıpratılmak istenmektedir. Haberlerle ilgili avukatlarımız gerekli işlemleri başlatmıştır. Hakkımızı hukuki yönden arayacağız" diye konuşmuş.
Şimdi şunu sormak gerekir bence. Mesele gerçekse eğer Tuncay kendini nasıl savunacak(gerçi özel hayatı konusunda kimseye hesap vermemesi gerekir ama bir etik konusu da almış başını gidiyor). Yok gerçek değilse, İngiliz basını neden Tuncay'ı yıpratmak istesin?

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.