Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

24 Mart 2010 Çarşamba

Ve Nouma DJ de olur

Beşiktaşlı taraftarların nabzını tutmaya hazırlanan yeni bir radyo yayına başlıyor.
www.1903radyo.com'da Yayın Koordinatörlüğü görevini daha önce BJK TV de bu görevi yürütmüş olan, spiker Erdem Ulus üstlenirken, Beşiktaş'ta oynadığı dönemde taraftarların sevgilisi olan Fransız futbolcu Pascal Nouma'da yeni oluşumda aktif olarak görev alacak. Radyo ayrıca,spor ve sanat dünyasından Beşiktaşlılığı ile ün yapmış bir çok sevilen isimi de kadrosuna dahil ederek 26 mart Cuma günü yayınlarına start verecek.
Daha önce maçlarda yaptığı hareketlerle manşet, attığı gollerle yıldız, oynadığı reklamlarla zengin olan Nouma bu sefer de Dj oluyor. Beşiktaşlı arkadaşlar için sevindirici bir haber olmalı.

1903radyo'da program yapacak isimler arasında, Erdem Ulus ve Pascal Nouma'nın yanı sıra, Şov dünyasından Okan Karacan, Sinema oyuncuları; Özgür Özgülgün, Haldun Boysan ve Itır Esen, Beşiktaş tribün lideri Alen Markaryan; son dönemde yaptıkları Beşiktaş besteleri ile adlarından söz ettiren Birol Can ve Aykut Ekşinözlü, spor yazarları; Faik Gürses, Yemen Ekşioğlu, Atıf Keçeci, Gökhan Dinç, Ali Ece, Cenk Atılgan, Adnan Dinçer, Fatih Kaya, Ali Aydın ve İddaa tahminleri bölümü ile de Orhun Gencer'in yanı sıra daha birçok sürpriz isim bulunuyor.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.