Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

8 Nisan 2010 Perşembe

Adada Ozan'a yer açın

Kendisi 86, Ankara doğumlu. Kariyerine bir göz attığımızda; Batman Petrolspor, Kahramanmaraşspor, Bucaspor'u görüyoruz. Ve son durak Bursaspor. Ozan İpek'den bahsettiğimizi resimden de anlamış olmalısınız.
Ertuğrul Sağlam tarafından Bank Asya 1. Lig'den, şu an süper ligdeki İzmir takımı özlemini dindirmeye çok yakın olan Bucaspor'dan transfer edilen Ozan İpek, yaptığı çıkışla bütün dünyanın dikkatini çekti.
Genç oyuncu, dünyaca ünlü İngiliz gazetesi News Of The World'e 'Ozan İpek' başlığı ile haber olmuş. Haberde, genç futbolcunun Bursaspor'un başarısında büyük rol oynadığına dikkat çekilirken, takım olarak şampiyonluğa giden Bursapor'da, Ozan İpek'in kendine güveni, kararlılığı, hızlı düşünmesi ve fiziksel özelliğinin yüksek olmasının rakipleri için tehlike oluşturduğu belirtilmiş..
Haberde 3-2'lik Fenerbahçe maçında son dakikalarda attığı 2 golle takımını zafere ulaştıran Ozan'ın, Türkiye'nin Honduras ile oynadığı hazırlık maçında 62. dakikada Arda Turan'ın yerine oyuna girdiği de söylenmiş..
Bucaspor'dan bonservis bedeli ödenmeden transfer edilen Ozan İpek, 8 golle Yeşil-beyazlı takımın en golcü ismi şu anda.
Ozan İpek son haftalarda biraz form düşüklüğü yaşasa da, süper ligin sol mevkiisinde parmakla gösterilebilecek futbolcu listesi hazırlansa ilk 3te kendine yer bulur tahminen.
Ne diyelim, bakarsınız İngilizler ona da göz dikerler. Ben oyun stilini Tuncay'a benzetiyorum..bahtı benzemesin.

1 yorum:

Temur dedi ki...

Bana göre Tuncay'dan daha çok oyun zekasına sahip fakat daha az yırtıcı gibi. Ama ne zaman böyle haberler frenk diyarında bizimkiler ile ilgili çıksa bizim çocukların gelişimi birden kesiliyor. Umarım Ozan İpek için aynı şey geçerli olmaz.

8 Nisan 2010 06:30

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.