Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

24 Nisan 2010 Cumartesi

Digi digi çirkinlik!


Digitürk'ün çoğu internet sitesinde dönen reklamı bu resimdeki.
Anlamının, ilk başta sanılan anlam olmadığını biz de biliyoruz. Ama sırf reklam ilgi çeksin diye yapılan bu tür reklam çeşitlerinden iğreniyorum,uz arkadaş!
Sırf ilgi çeksin diye hazırlanan bu reklam tarzı bence çirkinlikten öte bir şey değil. Gerçi reklamın iyisi kötüsü olmaz konusu gene karşımıza çıkıyor, bakın Digitürk'ü konuşuyoruz.
Ben Bursaspor veya Galatasaray yönetiminde yer alsaydım eğer, ya reklamın değiştirilmesi için yayıncı kuruluşla irtibata geçer, olmadı hukiki yollara başvururdum.
Bu kadarı da ayıp arkadaş!
Yanılıyor muyum?

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.