Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

10 Nisan 2010 Cumartesi

Dünyanın en sıkıntılı takımı

Evet evet Türkiye'den bir haber. Haber niteliği Güvenç Kurtar'ın ağzından çıkan bir söz oluşu.
Diyarbakırsor'un başında antrenör yaşamını sürdüren Güvenç hoca şöyle demiş; ''Şu an ligin en sıkıntılı takımıyız, hatta hatta dünyanın en sıkıntılı takımıyız. Maddi sorunlar başta olmak üzere birçok sorunla mücadele ediyoruz. Ligin son 8 maçının da deplasmanda oynuyoruz diyebiliriz cezalar neticesiyle''..ana hatlarıyla dedikleri bunlar.
Ligin en sıkıntılı takımı oldukları bariz, ama dünya konusuna gelince katılmıyorum söylediklerine. Kocaeli'ni adres gösteriyorum. Üstelik kendi şehrindeki insanların elinden değil, federasyondan ve alacaklılardan çekiyorlar onlar.Haksızmıyım?

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.