Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

11 Nisan 2010 Pazar

Halkın Takımı İzmir'de,kitap fuarında

Halkın Takımı Dergisi'ni ve yaptıklarını, çalışmalarını hepimiz biliyoruz.
Bu defaki proje, İzmir Kitap Fuarı'na katılımmış ve mutlu sona ulaşmış Beşiktaşlı arkadaşlarımız. Halkın Takımı standı 17-25 Nisan arasında İzmir Tüyap Kitap Fuarı'nda ziyaretçilerini bekliyor olacak.Ayrıca standta çeşitli tiyatro oyunları sergilenecekmiş ve dergide yazan Beşiktaşlı yazarlar, dostlar da imza günleri düzenlip söyleşiler organize edeceklermiş.
Bu haberi girdiğimi arkadaşlarımıza belirttiğimde de şu şekilde bir bilgi verdiler;
Cumhuriyet gazetesi habercilerinden Mete KIZIK "Küresel isyan-68" isimli kitabını imzalayacak.
Ağabeyi ve Cumhuriyet Ege sorumlusu Serdar Kızık ve Beşiktaşlılığı ile bilinen bazı şair ve yazarlarımız da sohbetleriyle standımızı boş bırakmayacaklar.
İzmir Yenikapı Sokak Tiyatrosu ise bir performans sergileyecek.
Bir başka performans da Karagüneş sokak çalgıcılarından olacak.

İz bırakan bir stand olacak belli ki.
İzmirliler ve yolu düşenler gitmeli, izlenimlerini bizlerle paylaşmalı.Zira, ülkemiz taraftar yapısının bu tür şeylere ihtiyacı bariz.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.