Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

29 Nisan 2010 Perşembe

Kahraman

Maçtan önce yaptığı açıklamalarla futbolcularını maça motive eden Mourinho'ya Barcelona dönüşü büyük sevgi gösterisi yapıldı İtalya'da.
3-1 kazandıkları ilk maç sonrasında bile İspanyol basını, "Nou Camp'ta Barça İnteri 5'ler" diye başlıklar atmışken, Barcelona taraftarları arasında Luis Figo ile birlikte en nefret edilen adam seçilen Jose Mourinho'nun maç sonrasında orta sahaya koşarak Barcelona tribünlerine, "En büyük benim, büyüklüğümü artık kabul edin" gibi sözler söyleyip hareketler yapması taraftarları da çıldırtmaya yetti aslında.
Ama İtalya'da ve İnter'de artık Mourinho bir kahraman. Hem de öyle böyle değil.
Ama bana itici geliyor.Hele hele maç esnasında Guardiyola İbrahimovic ile konuşurken yanlarına gelip birşeyler söylemesi çirkinlik ötesi.
Neyse, her türden insan var şu dünyada.
Şunu bilir şunu söylerim.
İtalya'daki Mourinho, Türkiye'nin Fatih Terim'idir.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.