Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

3 Mayıs 2010 Pazartesi

Dıdısının dıdısı,zihniyet aynı!

Ankaragücü-Fb kaosunu yaratan baş kahraman Ayhan Atalay'ı biliyorsunuz. Onun resmini koyacaktım, ama asıl kahraman o olmadığından, tartışmanın asıl kahramanı zihniyet olduğundan bu zihniyetin 2.baş elemanının, yani oğul Gökçek'in resmini koydum. Melih Gökçek'in koymak gerekirdi belki, ama suratını dahi görmek istemiyorum, varsa tabi.
Ayhan Atalay demişken, kendisi hakkında çok konuşuldu.
Ufak bir bilgi, kendisi futbol ve sporla yakından uzaktan alakası olmayan, Gökçek'in eski yakın korumalarından birisidir, yani torpilli.
E Gökçek'ten ne beklersiniz ki korumasından ne bekleyeceksiniz.
O yüzden diyoruz ya, dıdısının dıdısı ama zihniyet aynı.

Kendisi, 180 derece dönüş yapmış açıklamalarından. Bir özür metni okuyup özrünü dilemiş. Yüz yıllık camia laflarına girerek tepkiyi sevgiye dönüştürmeye çalışmış aklınca.
Yanlış anlaşılmasın, tartışmanın tartışmayan tarafı(tabire bak şaşır) Bursaspor'un taraftarıyım ama kardeş gücü Ankaragücü'nün bu yöneticisini savunacak falan değilim. Eden bulurmuş.
Zamanında çok dedik Ankaralı arkadaşlara; takımınızı siyasi zihniyete devretmeyin diye, ama dinletemedik.Bu, bunun sonuçlarından birisidir, yavaş yavaş göze çarpmaya başlayacaktır bu yanlışlar.
Umarız bir an önce bu yanlıştan dönülür.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.