Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

28 Mayıs 2010 Cuma

Kadraj#13

Farkettim de, liglerin sonu ve sıkça gelişme yaşanan bir gündemle uğraşır olduğumuzdan kadraj bölümümüze yeni anları ekleyemeyi oldukça uzun bir süre aksatmışız.
Bu defa futbol dışı bir resim paylaştık. Bir tenis maçı, kimin maçı veya nerde olduğu, uyuyanın kimliği önemli falan değil.
Önemli olan o anda bu karenin yakalanmış olması.Ah keşke bizler de futbol konusunda bu kadar rahat ve ''tın''lamaz olabilseydik, kalbimiz bu kadar sıkı bağlanmamış olsaydı bu ayak topuna.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.