Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

9 Mayıs 2010 Pazar

Rotası Moskova, İstanbul değil(transfer günlüğü)

Aslında transfer haberleri için henüz erken olduğunu düşünenlerdenim.Ama gündem öylesine ilerliyor ki bir yerden başlamak gerek.
Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın hedefinde olduğu iddia edilen Kuranyi Dinamo Moskova ile anlaşmış. Belki de son senelerdeki en kritik maçına bu akşam çıkacak olan Fenerbahçe'ye kötü haber oldu bu.
Diğer bir yandan transfer günlüğüne giriş yaptıysak eğer, pek kimsenin bilmediği bir konuya değinelim. Serdar Özkan Bursaspor yolunda. Bu da sıkça dillendiriliyor Bursa'da. Ertuğrul Sağlam eski öğrencisi Serdar Özkan ve Çağlar Birinci için girişimlerde bulunulmasını istediği yönünde yönetime direktif vermiş, gelişmeler nasıl olacak bakalım.
Bir başka gelişme de Ankaragücü'nden. Vassel ile sezon sonunda yolları ayıracak Ankara klübü.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.