Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

3 Haziran 2010 Perşembe

10...2010, evet son..

Kendisi eliyle 10 işareti yapıyor. Herhalde 2010 yılının, Liverpool'daki son yılı olduğunu anlatmaya çalışıyor.
Şaka bir yana, Liverpool'un 2004 yılından bu yana yani 6 yıldır başında bulunan Benitez artık kapıya doğru ilerliyor Liverpool'da. Yani Liverpool'da Benitez dönemi kapanıyor.
Benitez'in menajeri Quilon, BBC'ye yaptığı açıklamada, kulübün; ayrılması halinde Benitez'e 3 milyon sterlin önerdiğini, Benitez'in karar vermesi için hafta sonuna kadar süre verildiğini söylemiş.
Benitez, 2009 yılı Mart ayında 5 yıllık bir sözleşme yenileme gerçekleştirmişti ancak takımın bu sene de bekleneni verememesi, kendisinin sonu oluyor.
Antrenörlük hedefi olan birisi olarak, Benitez'in Liverpool'dan ayrılmasını önemli buluyorum. Wenger, Ferguson gibi yıllarca başında duracakmış gibi bir izlenim veriyordu kendisi, en çok çalıştırmak istediğim kulüp Liverpool'dur..önümü açtı kendisi:)

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.