Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

12 Haziran 2010 Cumartesi

Dünya Kupası'nın kadrajı#1

Dünya Kupası'nın ilk gününü geride bıraktık. İlerleyen dakikalarda da 2.günün startını vermiş olacağız Yunanistan- Güney Kore maçının başlama vuruşuyla beraber.
Taktiksel değerlendirmeleri, blogdaki diğer arkadaşlarıma bırakıyorum, yapacak bilgiye sahip olmamaktan veya kendime güvenmememden değil, vaktimin kısıtlı olması ve bu haberi girmek için bile zor bilgisayara oturmuş olmam sebebiyledir bu durgunluk.
Ben, fırsat buldukça, gün içerisinden fotoğraflarla size aktaracağım dünya kupasını. Bir farkımız olmuş olsun diğer bloglardan. Bu fotoğraflı anlatımı da, normalde zaten fotoğraf paylaşımı yaptığımız kadraj bölümümüzün içerisinde yapacağız.


Uruguay taraftarı bir bayan, renklerin kendisine çok yakıştığını söylemeden geçemeyeceğim. Sanırım anlatmaya gerek yok alttaki resmi... Vuvuzela'dan şikayetçi olan herkes, bir de G.Afrika'daki futbol sevdasını bir kez daha hatırlamalı. Vuvuzela, anektod kalmalı. Güney Afrika- Meksika karşılaşması öncesi Sepp Blatter ve ev sahibi başbakan stadyumun büyüleyiciliği üzerine kısa bir sohbet ederken. John Travolta, Avustralya'lı sinema oyuncusu Avustralya'yı destek için geldiği ülkede ülkesinin kampını ziyaret etmiş, Travolta turnuvanın açılış maçını da izlemekten geri kalmamış. Fransız milli takımının çalıştırıcısı Domenech, zannedersem kameraman ve gazetecilerin devamlı kendisini izlemesine ve ekrana yansıtmasına kızmış olacak ki, kadrajın içine bu görüntü yansımış.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.