Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

26 Haziran 2010 Cumartesi

Giderayak

Giderayak, blogumuzun yayınını sonlandırması hakkında 3-5 kelam edelim.
Blog kurulduğu günden bu güne dek, pek çok haberi yorumlamak ve bloga girmek için bendeniz çabaladım. Diğer arkadaşlarımız da ellerinden geldiğince içerik bakımından blogumuza katkı sunmaya çalıştılar.
Çok güzel paylaşımlarda bulunduğumuza, zaten blogu kurarkenki hedefimiz olan, bir blogdan öte bir taraftar mentalitesini geliştirme merkezi olma yolunda amacımıza ulaşmaya yaklaştığımıza dair kuşkumuz hiç bir zaman olmadı, umarız sizlerin de olmamıştır, yazılarımızdan ve paylaşımlarımızdan tat alabilmişsinizdir.
Ancak, son zamanlarda gerek bendenizin yoğunluğu, gerek arkadaşlarımızın ilgisizliği ve blogu benimseyememeleri, gerekse blogun bir ekip çalışmasından ziyade bir kişisel yazına bürünmesinden yola çıkarak, blogu sonuca vardırmak kafamda dönüyordu uzun süredir.
Son zamanlarda bloga olan ilginin sabit kalması da bunun somut göstergesi ve tetikçisi oldu.
Ayrıca, sevgili spor yazarı Mert Aydın'dan da blogumuz adına özür diliyoruz. Kendisi ile röportaj yapması için görevlendirdiğimiz ekip içinden bir arkadaşımızın ( adı bizde saklı ), tarih ve yer belirlendiği halde kendisine tekrar dönmediği bilgisini aldık, bu gelişmenin üzerinden uzun süre geçmiş ve iş işten geçmişken.
Bu da ayrı ve blogun içindeki iletişimsizliğin somut hale bürünüşünün kanıtlandığı bir yol alış sebebidir bizler için.
Blogumuzun sayfası ve içeriği silinmeyecek ama yenilenmeyecektir de. Şu ana kadar yazdıklarımız bize göre önemli şeylerdir, iz olarak kalmalıdır.

Sahanın Ardındakiler Blog adına; blogumuzu takip eden, yorumlarla görüşlerini bizlerden esirgemeyen, mail yoluyla bizlerle iletişim halinde olan, yazıları ve düşünceleriyle katkı sunan, bizleri kırmayan herkese teşekkür ederim.
Gökhan.

5 yorum:

Ozan dedi ki...

zor iştir bir blogu uzun soluklu götürmek. suç sende değil sana söz veren ayran gönüllülerde.
farklıydı ve keyifliydi bu blogu okumak, başarılar bundan sonrası için...

26 Haziran 2010 14:17
Ozan dedi ki...

şunu söylemeyi unuttum, sen yine de aradabir karala birşeyler. keyifle takip edenler var, unutma :)

26 Haziran 2010 14:21
Adsız dedi ki...

Yorum yazmasakta takip ediyorduk.. Belki ozellestirip sadece Bursaspor hakkinda yazabilirsin?

Selamlar kinGS

1 Temmuz 2010 02:52
Gökhan Sezer dedi ki...

Şahsen ben, Gökhan olarak, kendimce bundan sonra kişisel blogumdan yazacağım zaten, ki yazmaya başladım zaten.
http://gkhnsezer.blogspot.com/

teşekkür ederim herkesin söyledikleri için, iyi çalışmalar hepinize.

1 Temmuz 2010 09:39
GS'li dedi ki...

biz de keyifle takip edeceğiz...=)

12 Eylül 2010 02:33

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.